Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování mých služeb. 

Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného klienta  je tou nejlepší odměnou mé práce.

"Naslouchejme svému tělu, věnujme čas sami sobě, rozvíjejme prožitky."

Jaká je Vaše spokojenost s masáží..?

Breussova masáž

Datum: 06.06.2017 | Vložil: Ája

Jsem upovídaná a ráda si povídám s příjemnými lidičkami, jako je paní Marcelka.... Ale po pár minutách jsem si chtěla jen užívat a užívat a omluvila jsem se se slovy - nebudu vám do toho povídat. Odpověď zněla - to si povídáte do toho sobě:o))) Pak už jsem se jen oddala příjemné hudbě a hlavně neuvěřitelně příjemným pocitům a masérským tahům, které mně paní Marsé způsobovala. Následoval třezalkový zábal s prohřátím lávovými kameny a masáž jimi, která podtrhla celý úžasný zážitek. No, nechtělo se mi vstát, chtěla jsem zůstat a spát a spát. Vřele doporučuji všem, kdož se chtějí setkat s úžasným člověkem a prožít dokonalé uvolnění a hlavně úlevu v oblasti páteře. Je mi skvěle a určitě si to zopakuju!

Re: Breussova masáž

Datum: 11.06.2017 | Vložil: Marsé

Móc děkuji paní Ájo..opravdu potěší, když člověk ví, že má jeho práce smysl ráda Vás znovu uvidím a obdaruji blahem, úlevou, pozitivní energií a plným relaxem ;-)

Masáž

Datum: 10.09.2016 | Vložil: Petra

Super, nejlepší masáž, nejlepší v Plzni. Pěkné prostředí a relaxace. Doporučuji.

Nová zkušenost

Datum: 19.08.2016 | Vložil: Miroslav K.

Dnes jsem tu byl poprvé.
Už nejmíň pět let mám potíže se zády zejména v oblasti bederní páteře. Doktoři to u mne tak nějak moc neřeší. Předepíší dvakrát do roka rehabilitace na poliklinice a prášky na bolení, většinou Ibuprofen,Tramal či Algifen. A že to v mém věku už jiné nebude… Rehabilitace nic moc a prášků už mám plný zuby. Nedavno jsem se dozvěděl o Breussově masáži a na internetu si našel tento masážní salon. No a musím říci, že jsem byl velmi mile překvapen.
Jednak pro velmi hezké, nikterak honosné ale moc milé prostředí a hlavně že paní masérka je fakt moc příjemná a šikovná ženská. Při masáži jsem si připadal jako malý mimino pod rukama starostlivý mamky. Dneska večer, po masáži, je mi opravdu moc fajn. Za týden jdu zase a těším se!
Miroslav K.

Re: Nová zkušenost

Datum: 25.09.2016 | Vložil: Marsé

..opravdu moc děkuji za nádherná písmenka..až se mi kukadla zakalila..prostě nádhera a když si člověk přečte pocity a spokojenost klientů..zahřeje to u srdíčka a pohladí na dušičce, že opravdu dělá tu správnou věc a činnost v tom svém životě..

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek