REZERVACE JE PROZATÍM MIMO PROVOZ. PRACUJE SE NA NASTAVENÍ. DĚKUJI ZA POCHOPENÍ

Garra rufa-Fishdoctor

V současné době mimo provoz / do odvolání

 

Důležité :

  • před terapií nohy zanehte přirozené nemažte je žádným krémem apod.
  • terapie není vhodná pro osoby užívající léky s kortikoidy
  • ZÁKAZ používání kortikoidových mastí, rybičky reagují okamžitým úhynem!
  • nalakované a odlakované nehty musí být aspoň tři dny před terapií
  • nedoporučuje se osobám, které mají otevřená zranění /krvácejí/

 

slíbené Dr. rybičky Garra rufa... tyto služby budou od jiných provozoven podloženy CERTIFIKÁTY o školení provozu těchto služeb, samotné rybičky budou mít CERTIFIKÁT o jejich pravosti původu a i zařízení bude splňovat hygienické nadstandardní služby 

/všechna zařízení obsahují nejvýkonnější filtrace, UVC sterilizátory a ohřevy apod./ 

Velkou výhodu bude, že i na tuto terapii budete moci přijít v párech..

 

Tato nabídka by v salonu měla být funkční do měsíce.

Teplé prameny odedávna lákaly ke koupelím a místní obyvatelé si povšimli blahodárného vlivu koupelí na různé kožní neduhy včetně lupénky. Značný podíl na léčivých účincích byl přisuzován právě rybám Garra Rufa, které údajně vylučují z tlamiček sekret Ditranol s hojivými účinky. Protože toto jejich extrémní životní prostředí je charakteristické výrazným nedostatkem vhodné potravy, tak zřejmě i z tohoto důvodu si ryby našly jako zdroj doplňku potravy odumřelou lidskou kůži.

 

Tyto poznatky posléze stály na počátku založení pověstných horských lázní na léčbu kožních chorob. V roce 2006 byly otevřeny první doctor fish lázně v Hakone, Japonsku, Chorvatsku, dále také v Belgii, Nizozemí, Jižní Korei, Singapuru, Maďarsku, od roku 2010 na Slovensku, v Indii, Thajsku, Indonésii, Malajsii a Hongkongu. Garra rufa se nyní využívá celosvětově hlavně v oboru pedikúry a léčení pacientů, kteří trpí různými druhy kožních onemocnění, včetně lupénky a ekzému, akné, bradavic či jiných houbovitých a kožní onemocnění.

Garra Rufa je nejjemnější přírodní peeling. V současné době se jedná o světový hit v oblasti pedikúry

Rybičky Garra rufa léčí
věděli jste, že rybičky garra rufa pomáhají v léčbě lupénky? zmírňují příznaky lupénky až o 85%.

Rybičky Garra rufa neokusují
ale vdechují odumřelou pokožku. Instinktivně vyhledávají postižená místa. Při vdechování vypouštějí z tlamiček léčivý enzym Ditranol, který desinfikuje a uzavírá podrážděná místa a rány.

Pravá rybička Garra rufa (kangalská rybka) 
víte, že pravá rybička Garra rufa se pozná tak, že dokáže přežít extremní teploty, přežívá ve vodě o teplotě 35 stupňů - tedy příznivých podmínkách pro rybičky Garra Rufa.

Rybičky Garra rufa- terapie
terapie rybičkami Garra rufa by měla probíhat minimálně v intervalech každých 48 hodin pro co nejúčinnější výsledek léčby. Optimální je terapie těmito kangalskými rybkami každý den.

 

 

 

Otázky a odpovědi:

Hygiena

Je voda v nádobách sdílená? 
Ne, každá nádoba využívá vlastní systém, a vlastní vodu, z důvodu snadnějšího udržování a hygieny. 

Je zde možnost infekce?
No. Doposud není známa jediná známka infekce za využití léčby pomocí Garra Rufa. Nedoporučujeme užívání metody, klientům kteří mají otevřená zranění. (krvácejí) 

Je to dostatečně hygienické využít služeb Garra Rufa?
Ano, rybky nemohou přenášet jakoukoliv formu nemocí. Bylo zde zpracováno několik lékařských studii, které tuto možnost vylučují. Voda je čištěna pomocí filtračních zařízení a škodlivé bakterie zabíjeny pomocí UV záření. Celý systém byl důkladně prověřen specialisty, lékaři v oboru a povolen po celé EU. 

Jak často se čistí voda??
Voda je neustále přefiltrovávána naším filtračním systémem. 

Je to dostačující?
Ano léčba je zcela bez rizika. Rybky nemají žádné zuby a odumřelou kůži pouze vdechují, při vdechování navíc vylučují léčivé enzymy, které zaručují velice účinnou péči o vaší kůži.

Naše zkušenost s Garra Rufa

Jak přesně metoda funguje?

Jak přesně metoda funguje? Po vložení nohou do teplé vody, rybka začne velice něžně vdechovat a očisťovat odumřelé buňky a tvrdou kůži. Zanechá vaši kůži hedvábně hladkou. Rybka nemá žádné zuby, tato metoda je absolutně bezbolestná! 


Jak se při tom cítíte?
Jak se při tom cítíte? Masáž je velice příjemná, máte pocit že rybky fungují jako malé bublinky uvnitř Jacuzzi masáže, jemně stimuluje pokožku (představte si nohy namočené ve sklence šampaňského!) Napoprvé většina lidí cítí příjemné lechtání, po chvilce pocit přejde a hluboká relaxace může začít. 

Výhody terapie
Může být Garra Rufa užívána v kombinaci s jinou terapií?
Ano, rybí pedikúra může být perfektně využita v kombinaci s reflexologií, nebo klasickou masáží nohou. 

Jaké jsou zdravotní výhody?
Nejen že se vám dostává 100 procentně přírodní a bezbolestné metody. Jako bonus rybka produkuje léčivé enzymy, které léčí postiženou kůži. 

Jaké jsou další výhody této terapie?
stimulování akupunkturních bodů na chodidlech, které regulují váš nervový systém, pomohou při hlubší relaxaci a uvolnění únavy Odstranění překážek z pórů čímž podporuje lepší krevní oběh. Rybky jsou schopné léčit různá onemocnění kůže včetně lupenky, akné, ekzému aj… Tento postup se musí pravidelně dodržovat což Vám zaručí že zákazník se vrátí znovu a znovu! 

Rybičky Garra Rufa

Čím se Garra Rufa živí? Stačí rybkám pouze odumřelá kůže? 
Ne, rybky by měli být dokrmovány podpůrným krmením které zajistí, že zůstanou zdravé a v dobré kondici. 

Proč je zapotřebí min. 600 rybek v nádrži? 
Ano, tento druh ryb se brzy přizpůsobí těmto podmínkám. Vzhledem k vysokému počtu ryb v každé nádrži, kde ne všechny ryby budou fungovat najednou. Tento systém umožňuje rybám odpočinku. Tyto rybky pak mají vyšší metabolismus a jsou tak mnohem aktivnější. 

O našich nádržích
Je filtrace dostačující vzhledem k počtu ryb v každém aquariu?
Ano, filtrace je oddělená a dostatečně silná a dostačuje jak hygienickým potřebám zákazníka, tak i potřebám rybek. 

Co obsahuje nádrž?
Všechny filtry a topná zařízení, nejsou umístěny přímo v nádrži. Náš systém obsahuje nenápadný přívod vzduchu do nádrže. Čerpadlo je umístěno externě, není přímo uvnitř nádrže. Tato nádrž obsahuje pouze rybky, vodu a nohy klienta. 

Je nějaká údržba nutná?
Ano, pokud chcete, aby vaše lázně byli čisté, neposkvrněné. Tento systém vyžaduje průběžnou údržbu. Poskytneme vám veškeré potřebné informace jak čistit a udržovat tato zařízení, včetně filtračního systému, toto vše je zahrnuto v našich cenách. Vašim zaměstnancům bude poskytnut manuál se správným postupem údržby.