Otázky a odpovědi

Hygiena

Je voda v nádobách sdílená? 
Ne, každá nádoba využívá vlastní systém, a vlastní vodu, z důvodu snadnějšího udržování a hygieny. 

Je zde možnost infekce?
No. Doposud není známa jediná známka infekce za využití léčby pomocí Garra Rufa. Nedoporučujeme užívání metody, klientům kteří mají otevřená zranění. (krvácejí) 

Je to dostatečně hygienické využít služeb Garra Rufa?
Ano, rybky nemohou přenášet jakoukoliv formu nemocí. Bylo zde zpracováno několik lékařských studii, které tuto možnost vylučují. Voda je čištěna pomocí filtračních zařízení a škodlivé bakterie zabíjeny pomocí UV záření. Celý systém byl důkladně prověřen specialisty, lékaři v oboru a povolen po celé EU. 

Jak často se čistí voda??
Voda je neustále přefiltrovávána naším filtračním systémem. 

Je to dostačující?
Ano léčba je zcela bez rizika. Rybky nemají žádné zuby a odumřelou kůži pouze vdechují, při vdechování navíc vylučují léčivé enzymy, které zaručují velice účinnou péči o vaší kůži.

Naše zkušenost s Garra Rufa
Jak přesně metoda funguje?
Jak přesně metoda funguje? Po vložení nohou do teplé vody, rybka začne velice něžně vdechovat a očisťovat odumřelé buňky a tvrdou kůži. Zanechá vaši kůži hedvábně hladkou. Rybka nemá žádné zuby, tato metoda je absolutně bezbolestná! 

Jak se při tom cítíte?
Jak se při tom cítíte? Masáž je velice příjemná, máte pocit že rybky fungují jako malé bublinky uvnitř Jacuzzi masáže, jemně stimuluje pokožku (představte si nohy namočené ve sklence šampaňského!) Napoprvé většina lidí cítí příjemné lechtání, po chvilce pocit přejde a hluboká relaxace může začít. 

Výhody terapie
Může být Garra Rufa užívána v kombinaci s jinou terapií?
Ano, rybí pedikúra může být perfektně využita v kombinaci s reflexologií, nebo klasickou masáží nohou. 

Jaké jsou zdravotní výhody?
Nejen že se vám dostává 100 procentně přírodní a bezbolestné metody. Jako bonus rybka produkuje léčivé enzymy, které léčí postiženou kůži. 

Jaké jsou další výhody této terapie?
stimulování akupunkturních bodů na chodidlech, které regulují váš nervový systém, pomohou při hlubší relaxaci a uvolnění únavy Odstranění překážek z pórů čímž podporuje lepší krevní oběh. Rybky jsou schopné léčit různá onemocnění kůže včetně lupenky, akné, ekzému aj… Tento postup se musí pravidelně dodržovat což Vám zaručí že zákazník se vrátí znovu a znovu! 

Rybičky Garra Rufa

Čím se Garra Rufa živí? Stačí rybkám pouze odumřelá kůže? 
Ne, rybky by měli být dokrmovány podpůrným krmením které zajistí, že zůstanou zdravé a v dobré kondici. 

Proč je zapotřebí min. 600 rybek v nádrži? 
Ano, tento druh ryb se brzy přizpůsobí těmto podmínkám. Vzhledem k vysokému počtu ryb v každé nádrži, kde ne všechny ryby budou fungovat najednou. Tento systém umožňuje rybám odpočinku. Tyto rybky pak mají vyšší metabolismus a jsou tak mnohem aktivnější. 

O našich nádržích
Je filtrace dostačující vzhledem k počtu ryb v každém aquariu?
Ano, filtrace je oddělená a dostatečně silná a dostačuje jak hygienickým potřebám zákazníka, tak i potřebám rybek. 

Co obsahuje nádrž?
Všechny filtry a topná zařízení, nejsou umístěny přímo v nádrži. Náš systém obsahuje nenápadný přívod vzduchu do nádrže. Čerpadlo je umístěno externě, není přímo uvnitř nádrže. Tato nádrž obsahuje pouze rybky, vodu a nohy klienta. 

Je nějaká údržba nutná?
Ano, pokud chcete, aby vaše lázně byli čisté, neposkvrněné. Tento systém vyžaduje průběžnou údržbu. Poskytneme vám veškeré potřebné informace jak čistit a udržovat tato zařízení, včetně filtračního systému, toto vše je zahrnuto v našich cenách. Vašim zaměstnancům bude poskytnut manuál se správným postupem údržby.