Akce - pro jednotlivce i pro páry na slevomatu a pro stálé klienty

28.11.2015 19:43

Nové!!!

Zde můžete vybírat masáže jak pro jednotlivce tak pro páry.

Nově!!!

kliknutím na tento odkaz se dostanete do mého E-shopu..

masaze-marse-cz.webnode.cz/

 

Masáž pro dva…probíhající současně v jedné z relaxačních zón v péči dvou masérů. Je jen na Vás s kým chcete prožít společně příjemný relax.

 

Breussova masáž ve dvou variantách:

Breussova masáž s třezalkovým zábalem

původní cena 450,-/30min. po slevě 300,-

Breussova masáž s třezalkovým zábalem a závěrečným prohřátím lávovými kameny

původní cena 550,-/50min. po slevě 400,-

 

 

Jarní detoxikační masáž medovým olejem a medovým zábalem

pro jednotlivce: původní cena 800,-Kč po slevě 450,-

pro páry: původní cena 1600,-kč po slevě 900,-Kč

 

Vanilkový sen - relaxační masáž vanilkovým olejem se závěrečným zábalem a prohřátím lávovými kameny

pro jednotlivce původní cena 630,- po slevě 400,-

pro páry původní cena 1260,- po slevě 800,-

Breussova masáž třezalkovým olejem se závěrečným zábalem s lávovými kameny

pro jednotlivce původní cena 550,- po slevě 400,-

pro páry původní cena 1100,- po slevě 800,-

"Jemnou metodou k vysokému uvolnění"

Tuto masáž navrhl léčitel Rudolf Breuss, který se v Čechách proslavil svou léčebnou  kůrou proti rakovině.

Masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a řeší tak mnoho problémů pohybového aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder.

Meziobratlové ploténky jsou pružné destičky, tvořené z 90% vodou, sloužící k odpružení a rotaci páteře, tlumí nárazy, kterým je páteř vystavena např. při chůzi, běhu, skoku…

S přibývajícím věkem a vlivem vzpřímeného držení těla na ní vznikají degenerativní změny (ploténky vysychají). Je-li ploténka zmáčknuta, ztrácí postupně svůj objem, pružnost, funkci a postupně degeneruje nebo dojde k jejímu výhřezu – prolapsu.

Touto masáží páteře se pomocí jemného tahu vytvoří prostor mezi obratli, aby ploténka měla místo. Současně se vmasírovává třezalkový olej, který má nesmírně léčivou sílu. Tím se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v oblasti páteře vycházejí do celého těla.

Při Breussově masáži se ošetřují i akupresurní body, které leží podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází nejen k výraznému uvolnění páteře a odstranění bolesti zad, ale i k vyřešení různých psychických blokád.

Účinky masáže:

  • ·         odstraňuje bolesti způsobené nasedáním obratlů na sebe a utlačováním nervů
  • ·         vyrovnává celkovou statiku těla
  • ·         uvolňuje psychické, fyzické a energetické bloky
  • ·         vyrovnává záda, dbá na správné postavení obratlů
  • ·         zmírňuje svalové napětí
  • ·         uvolňuje a vyživuje meziobratlové ploténky
  • ·         je vhodná i u starých lidí (i při prokázané osteoporóze- u 3. a 4. st. je zvážení na lékaři)
  • ·         třezalkový olej může snížit krevní tlak
  • ·         po masáži se vyhýbejte přímému slunečnímu záření a soláriu

Božské lávové kameny s klasickou masáží se závěrečnýmn zábalem lávovými kameny

pro jednotlivce původní cena 600,- po slevě 400,-

pro dva původní cena 1.200,- po slevě 800,-

Jde o jednu z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu. Představte si příjemné teplo přicházející z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo. Masáž lávovými kameny je výbornou relaxací.

Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje, odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. 

Přináší celkové uklidnění, nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky, křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. 

Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater ledvin. Mimořádně silné jsou kosmetické účinky, masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě.

Masáž horkými lávovými kameny kameny je technika stará jako lidstvo samo. Všechny dávné civilizace všech světadílů znaly již před mnoha tisíci lety zázračné působení sopečného kamene. Terapie horkými kameny spojuje sílu tří elementů - země, ohně a vody.

 

 

Masáž zad a šíje s rašelinovým zábalem

pro jednotlivce původní cena 500,- po slevě 400.-

pro dva původní cena 1.000,- po slevě 800,-

Masáž zad a šíje s rašelinovým zábalem

velice účinný rašelinový zábal v kombinaci s klasickou masáží. Při celotělové masáži je Vám nejdříve přiložen teplý rašelinový zábal a po dobu zábalu Vám promasíruji chodidla a uvolním napětí v nohách. Po té následuje masáž zad a šíje zaměřená na problematická místa a celkové uvolnění zádových a krčních svalů a bloků. Působení masáže na lidský organismus je mnohostranné. Během masáže se uvolňují bolestivé a napjaté svaly, zlepšuje se jejich ohebnost, uvolňují se kloubní blokády. Masáž má vliv na zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny. Podporuje též mízní oběh a blahodárně působí na nervovou soustavu. Správně prováděná masáž uvolňuje psychické napětí a pomáhá při bolestech hlavy. Masáž má na člověka celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek. 

Při masáži zad a šíje lze nejdříve dát rašelinový zábal a poté přejít k samostatné masáži a nebo je možno tuto proceduru provést opačně.

Rašelinové zábaly
jsou jednou z lázeňských forem teploléčby. Jejich předností je využití přírodního léčivého zdroje. Teplota zábalu je kolem 46 °C. V současnosti je u nás v salonu prováděná moderní formou pomocí jednorázových rašelinových zábalů, na které je přiložen rašelinový nosič tepla.

Rašelina
je léčebný prostředek prověřený staletími, koupele a zábaly se používaly již ve starém Řecku. Tradiční lázeňská procedura využívající osvědčeného tepla.
Rašelinové zábaly jsou výborné k léčbě bolestí zad a kloubů. Zlepšuje se tím tonus kůže a podkoží, dochází k hlubokému prohřátí a způsobuje relaxaci svalů a uvolnění vazivové tkáně, což značně zvyšuje efekt následné fyzioterapie nebo masáže.
Při výrobě produktů pro balneoterapii se využívá pouze rašelina ze schválených přírodních léčivých zdrojů, které se těží na rašeliništích v oblastech přírodních léčivých pramenů. Soli obsažené v minerálních pramenech prostupují rašelinovým substrátem a obohacují je o látky, které mají blahodárný vliv na náš organismus.