Něco málo o mě...

   2007                                                 2009                                                2015

 jak čas leti.. :-)

 

 Jmenuji se Marcela..říkají mi všelijak.. jednou z přezdívek je Marsé  ..

a tak jsem ji použila v názvu svých služeb. Narodila jsem se ve středočeském kraji 24.12.1969  ve znamení Kozoroha.

Můj dosavadní životní styl také neměl na mé zdraví právě dobrý vliv. Dlouhá léta jsem pracovala jako servírka, pohybu bylo sice dosti,

ale ne toho zdravého, takže toxiny získané v hojném množství z mého způsobu života neměly jak odcházet. A samozřejmě pasivní přístup ke svému zdraví, kdy jsem jen čekala, jaké další bolísky přijdou a jaké další léky mi lékař předepíše..

Rozhodnutí ovšem muselo přijít ode mě. Jak se lidově říká, pověsila jsem své dlouholeté řemeslo na hřebík..a vydala se na cestu..

cestu hledání vlastního zdraví…cestu nalezení sebe sama…miluji masáže a práce maséra se mi vždy líbila..překvapujícím  zjištěním  po ukončení rekvalifikačního kurzu, pro mne bylo to, že masáže mne nabíjejí energií a příjemným pocitem, nejen jako klientku, ale i jako maséra..v tomto oboru se stále zdokonaluji a rozšiřuji znalosti pro své klienty..kteří mi povzbuzují spokojeností z mých služeb a od některých dostávám i zkušené rady a nebo dokonce poznávám sama sebe..A právě pocity vyjádřené klienty, mi i přiměly kouknout do nepoznaného..

Co se týče mé aury /zelené/, dlaní co vydávají teplo /hřeji a září, vibrace apod./ hledat sama sebe..a právě hledáním, čtením. poznáváním a s mou narůstající praxí - nabývám zkušeností a objevuji různé metody a hmaty, které jsou možná již dávno objevené.. Jednu obrovskou cenu, ale to moje pátrání a pachtění má. Já se ty popsané věci naučila cítit rukama. A to je to, co se nedá předat, to je to, co se musí cítit a oddřít..

A proto se vždy snažím věnovat metodám, které jsou schopny klientovi pomoci brzy, nejlépe hned. Nemusí jít hned o zázračné uzdravení, ale o odstranění bolesti bez podávání léků.

A to se mi v drtivé většině daří!

Vážím si všech kolegů, rehab. pracovníků a zvláště pak lékařů. Je pochopitelné, že jsou zdravotní stavy pacientů, které vyžadují speciální léčbu a rehabilitaci.

Většina bolestí zad, kterou trpí 80% obyvatelstva, je však na úrovni poruch a bolestí svalů a z toho vyplývajících funkčních blokád páteře. A ty se mi daří řešit na první či druhý pokus. A díky tomu mohu zažívat  pocit uspokojení a štěstí.

Je to směs všeho, co jsem se naučila a jak doufám ještě naučím.

Většina masérů a klientů se domnívá, že je důležité mít v nabídce co nejvíce druhů masáží. Thajské, lávovými kameny, havajské, atd.

Já se domnívám, že stačí jen jedna a právě ta Vaše! Ta, kterou budou lidé chtít, a bude jim pomáhat. Na thajskou masáž mohou kamkoliv, ale na masáž ode mne musí ke mně.

Dnes, s přibývajícími roky  se cítím podstatně lépe, než ve třiceti. Cítím se mladší a plná energie. A jsem přesvědčená, že tato transformace je v silách každého, pokud se opravdu rozhodne… zajímat se o své tělo a o to, co všechno potřebuje.

Zdraví je člověku přirozeně dáno. Slovo „nemoc“  se skládá ze dvou slov… „ne“ a „MOC“. Každý má v sobě sílu tuto „MOC“ používat.

K odstranění této předpony „ne“ ovšem někdy potřebujeme „po moc“ , která přijde zdánlivě z venku. Je na nás jakou cestou se vydáme, budeme-li čekat na kouzelnou pilulku a nebo převezmeme-li zodpovědnost za svůj život.

A co vás u mne čeká?

 • kvalitně provedená masáž přizpůsobená Vašim problémům
 • rašelinové zábaly
 • příjemné a čisté prostředí s relaxační hudbou
 • pohodlné masérské lehátko nebo masérská židle
 • vůně masážních olejů a svíček
 • načerpání energie, klid a pohodlí, uvolnění a spokojenost
 • harmonie těla i duše

Co si vzít sebou na masáž?

Všeobecně řečeno nic nepotřebujete, jen uvolnění a pozitivní mysl.. 

vše potřebné je připraveno u mne v salonu.

Nechce- li se vám z pohodlí domova, lze využít služeb MOBILNÍHO MASÉRA

(informace naleznete ve složce mobilní masér)

 

                                   Těším se na Vaši návštěvu Marcela - Marsé ;o)

 

V případě nezvedání mobilu, ne vždy jej mohu zvednout a je ztišen, aby nerušil,

můžete volat i ve večerních hodinách po 19.00 - 23.00 a to i o víkendu.

 

..něco málo ze šmejdění po netu, v kniháh...o mě podle data narozeni .. :-)

 • Z nakouknutí do barev aury:

Zelená barva / je prý barva má, podle mého klienta, který má tu schopnost aury vidět../

Zelená je barvou přírody, uzdravování, klidu a léčitelských schopností. Je také barvou služby a oddanosti, harmonie a míru, naděje. 

 • Z nakouknutí ..co znamenají hřejivé dlaně:

    Určitě se Vám hlavou honí otázka, zda můžete magii praktikovat, dokážete to a jestli vůbec nějakou moc máte.

Odpovídám: Všichni máme moc, vše záleží jen na naší víře a podvědomí.

Pokud chcete důkaz, máte ho mít. Natáhněte dlaně před sebe. Soustřeďte se na magii, na tajemno a duchovno. Měli byste ucítit teplo, nebo tlak, který prochází dlaněmi a prsty.

Odpovězte prosím na anketu, jak se vám test povedl.

Pokud cítíte větší teplo či tlak na dlani, máte vrozené předpoklady k léčitelství. Léčitelé, šamani a poslové nebe nejčastěji léčí dotekem.

Pokud cítíte větší teplo či tlak v prstech, máte vrozené předpoklady k "čarování". Čarodějové, mágové a vědmy nejčastěji používají prsty k volání kouzel.

To, že máte předpoklady k jednomu z těchto dvou možností neznamená, že se nemůžete věnovat tomu druhému, nebo obojímu. Magie je svoboda.

S jakou energií se pracuje při Reiki?

Reiki energieReiki není nic vyjímečného, jak by se mohlo na první pohled zdát. Samotné slovo "Reiki" je jen označení pro práci s jistou energií. Tato energie nebyla nikdy vědecky prokázána. To ovšem nemusí nutně znamenat, že neexistuje. Je to stejná energie, ke které se dopracují např. jogíni meditacemi.

Předpokládejme tedy, že nějaká léčivá energie existuje a říkejme jí třeba Reiki. Někdo může říct, že se pracuje přímo s energií, která tvoří vše okolo nás i v nás. Někdo může tvrdit, že se učíme pracovat s universální energií lásky a použít ji tak ke sjednocení se svým skutečným "Já". Nebo si tam nechme jen "nevím". Alespoň do doby, než získáme vlastní praktickou zkušenost. Praxe je to nejdůležitější.

Polární a nepolární energie

Na tomto místě je potřeba zdůraznit další věc. Ti kteří se touto energií zabývají tvrdí, že můžeme rozlišovat:

 1. energii nepolární - s touto energií pracujeme např. při Reiki léčení
 2. energii polární - např. léčení "lidským magnetismem"

Zaměřme se nejdříve na první případ a popišme si, jak probíhá léčení například pomocí Reiki. Člověk, který provádí Reiki ošetření, vlastně ani není léčitel. On je pouze kanálem (zprostředkovatelem) pro průchod Reiki energie. Člověk, kterému Reiki předáváme, má tuto energii tedy k dispozici. A záleží především na něm, zda ji přijme, nebo odmítne (a to se může dít jak vědomě, tak podvědomě).

Druhý typ energie (polární energie) je něco úplně jiného. Léčitel při léčení využívá svou vlastní energii. Tento člověk dokáže v těle rozpoznat nemoc. Dokáže z tohoto místa odstranit "nemocnou energii" a místo ní tam vložit "zdravou energii". Může to udělat kvalitně, může na vás ovšem také přenést vlastní problémy a nemoci. Lidé, kteří provozují tento typ léčení, se musí také vypořádat s tím, jak ze sebe onu získanou zápornou energii poté dostat pryč (stromy, plamen svíčky, apod.).

Malá poznámka o stvoření světa. To si můžeme představit takto: dříve zde byla pouze nepolární energie. Poté přišlo "něco jako velký třesk" a vytvořila se zde polarita. Tato polarita tak nějak kmitá a tvoří celý vesmír. Polární energii můžeme najít všude kam se podíváme - sklenice, stůl, lidé.

 • Z nakouknutí do numerologického horoskopu: 
24
24.12.1969
Tato osoba je velmi kamarádská, ochotná, velkorysá a starostlivá. Je citlivá, něžná, štědrá a laskavá. Má metodický přístup a je praktická. Má ráda harmonii a krásu. Velmi důležitý je pro ni rodinný život. Je vytrvalá a má organizátorské schopnosti. Je systematická a výkonná. Je pilná a konstruktivní. Má dobré srdce a snaží se pomáhat druhým. Hledá dohodu a snaží se vše vyjednat. Je romantik. Může se projevit sklon k hudbě. 
Je přesvědčena, že vše má svůj čas. Někdy sklon k oddalování řešení. Rozhoduje se opatrně a pomalu. Zodpovědnost a povinnosti bere příliš vážně. Spoléhá na druhé. Lpí na blahobytu a různých věcech či prestižním zaměstnání.

Čemu je třeba se učit, slabiny: 
Pozor na práci pod vlivem stresu. Je unáhlená a hněvivá. Je přecitlivělá a trpí nedostatkem jistoty. Je tajnůstkářská. Může zažít neúspěch a zradu. Pozor na deprese a výbuchy emocí. Je náladová a rozmrzelá. Někdy je pasivní až líná. Je nezodpovědná.
 
7
24.12.1969 = 2 + 4 + 1 + 2 + 1 + 9 + 6 + 9 = 34 = 3 + 4 = 7

Tato osoba dává přednost duševní práci. Je snaha se realizovat ve skutečném kvalitním životě a vyvíjet se prací na sobě samém. Potřebuje pro svůj život přátelství. Manželství může být nesnadné, neboť chce být nezávislá. Dochází k nečekaným změnám v životě. Nic nedělat silou. K úspěchu je třeba dobře vnímat druhé a život a rozvíjet sebedůvěru. Přátelství a vztahy hrají hlavní úlohu. Realizace materiálních cílů je obtížná, i když peníze přicházejí nečekaným způsobem. Může se objevit sklon ke studiu, duchovnímu životu nebo velké cesty. Dobře působí venkov, hory nebo moře. U této osoby se může projevit léčitelské nadání ve všech směrech jako je fyzický, emocionální i duchovní směr. 

Pozor na pesimismus a přílišnou strohost. Někdy je pyšná a nepřístupná. Nedostatek realismu. Pozor na samotu. Důležitá je nezaujatost.

 

Kozoroh - Stručný rozbor znamení

 
Charakteristika
Znamení Kozoroha je ovládáno planetou Saturn, která dává lidem narozeným v tomto znamení klid, trpělivost, vytrvalost a ctižádost. Tito lidé jsou schopni vynaložit maximum úsilí na práci, kterou si zvolili, nebo která jim byla zadána. Jsou to lidé příjemní i veselí, ale svou podstatou jsou nesmírně vážní a zodpovědní a všechno, čemu se budou věnovat, bude vycházet z těchto jejich postojů. 

Jsou velmi houževnatí a proto většinou dosáhnou to, co chtějí a nic nenechávají náhodě. V obchodě budou dbát na přesně stanovené smlouvy, při vědecké práci na přípravná studia a ani v uměleckých oblastech se nedopustí povrchních projevů. Je zajímavé, že si tito lidé volí většinou ty nejobtížnější úkoly a překážky je spíš zocelují, než by jim působily útrapy. Nikdy jim nevadí začít stejný úkol znovu, dokud nedosáhnou maximálního výsledku. Málokdo se hodí tak dobře pro badatelskou činnost, jako právě Kozorohové. 

Jsou to lidé zdrženliví a spolehliví a málokdo dosáhne takovou důvěru jako oni, protože k jejich dobrým vlastnostem patří i takt a mlčenlivost. Jejich soustředěná mysl na vlastní práci jim nedovolí, aby se rozptylovali velkým okruhem přátel, ale pokud někoho přijmou za svého, jsou věrní. Mohlo by se zdát, že se jedná o suché patrony, ale v kruhu lidí, který jim vyhovuje, jsou veselými a vtipnými společníky. Jejich humor je duchaplný, protože ani v tom se nedají strhnout k povrchnostem. 

Tito lidé jsou plánovití a dovedou zacházet s časem tak, aby dali povinnostem i odpočinku správnou proporci. Kozorohové jsou snášenlivými partnery, ale samota je jim často milejší, než sebepříjemnější společnost. Pokud se někdy zklamali v partnerství, stane se málokdy, že by se pokoušeli o nové. Stejné to je i s manželstvím. Pokud manželský partner Kozoroha nebude respektovat jeho časový rozvrh a bude ho rušit v práci, musí počítat s rozchodem. K jejich záporným stránkám patří pedanterie a kritičnost, kterou častují své okolí, ale nešetří ani sebe. 

Kozorohové jsou velmi skromní lidé, kteří si dovedou zařídit život velmi prakticky, aby neztráceli vzácný čas. Jejich životní vzestup je pomalý, zato úspěchy, kterých dosáhnou budou trvalé.